is archive;

O fundacji

W świecie sportu talent i poświęcenie często idą w parze z marzeniem o osiągnięciu wielkości. Jednak droga do odniesienia sukcesu jako sportowiec jest pełna wyzwań, takich jak bariery finansowe, brak zasobów i potrzeba fachowego doradztwa. Problemy te są często stają się przeszkodami nie do przejścia, które skutecznie blokują rozwój młodych sportowców i zabierają im możliwość osiągnięcia sukcesów adekwatnych do ich olbrzymiego potencjału.

Przez lata jako czynni sportowcy zbieraliśmy niezbędne doświadczenia, które zaowocowały założeniem Fundacji KSG Olympic Dreams. Fundacji, której podstawowym założeniem jest pomoc młodym, perspektywicznym sportowcom w realizacji ich sportowych ambicji i olimpijskich marzeń.

Największą przeszkodą na drodze do medalu Igrzysk Olimpijskich najczęściej jest brak odpowiedniego zaplecza i brak wystarczających środków finansowych. Treningi na odpowiednim poziomie, sprzęt sportowy, uczestnictwo w zawodach rangi międzynarodowej oraz związane z nim koszty podróży to jedynie część kosztów, które ponoszą sportowcy. Podopieczni Fundacji KSG Olympic Dreams mogą liczyć na wsparcie finansowe, stypendia oraz granty. Wierzymy, że dzięki wsparciu naszej Fundacji wybitne talenty nie zostaną zmarnowane ze względu na ograniczenia ekonomiczne.

Środki finansowe to nie jedyna pomoc, którą oferujemy naszym sportowcom. Zebraliśmy grupę wybitnych ekspertów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem z różnych obszarów sportu pomagają podopiecznym Fundacji wejść na wyżyny swoich umiejętności. Współpracują z nami specjaliści z zakresu psychologii sportu, treningu mentalnego, dietetyki, przygotowania motorycznego, doradztwa finansowego, ubezpieczeń oraz prawa. Naszym celem jest zapewnienie sportowcom kompleksowego wsparcia na ich drodze do sukcesu.

Fundacja KSG Olympic Dreams to organizacja, która nie tylko wspiera marzenia perspektywicznych sportowców – dokładamy wszelkich starań, żeby przekuć te marzenia w rzeczywistość. Wspólnie z naszymi podopiecznymi kroczymy ramię w ramię w jednym kierunku, w kierunku medalu Igrzysk Olimpijskich!